Suma naszych doświadczeń w biznesie, na rynku polskim i międzynarodowym, to ponad 45 lat. Jesteśmy na tym etapie życia, w którym czujemy potrzebę podzielenia się naszą wiedzą i zdobytymi umiejętnościami. W tym celu przeszliśmy przez ścieżkę certyfikacyjną coachingu ICC i stworzyliśmy program BSC.

Nasze DNA

W BSC pracujemy w formule coachingu holistycznego ICC, którego ważną cechą jest patrzenie na proces zmiany, zarówno z perspektywy zawodowej/ business,  jak i osobistej/ life. To zrozumiałe, że problemy w każdym z tych obszarów, mają na siebie wpływ.

Wychodzimy z założenia, że warunkiem niezbędnym wysokiej satysfakcji z życia, jest zachowanie stałej równowagi pomiędzy sprawami zawodowym a osobistymi. Business Management i Self Management to naczynia połączone.

Jeśli zatem czujesz że zanika Twoja energia, entuzjazm i satysfakcja z działania, warto je odzyskać. Nadal masz potencjał i wszystkie zasoby. My tylko pomagamy je w Tobie odnaleźć.

Na początek zapraszamy Cię do odpowiedzenia sobie na poniższe pytania:

  •   Kiedy ostatni raz byłeś szczęśliwy?

  •  Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze?

  •  Gdybyś nie martwił się o przetrwanie, co robiłbyś w życiu?

  • Jak ważna jest dla Ciebie równowaga pomiędzy życiem a pracą?

  • Jak jest z tym teraz?

  • Jak chciałbyś żeby było?​

Prawdopodobnie odpowiedzi na te pytania skłoniły Cię do pewnej refleksji. Tak to właśnie działa. Ważnym elementem procesu jest wzrost Twojej świadomości. Od tego zaczyna się Twoja zmiana. Wiemy że trwałość procesu jest następstwem używania Twoich naturalnych,  autentycznych zasobów i wynika z punktu przyłożenia dźwigni w tym obszarze, który wywoła zdecydowaną reakcję łańcuchową w pożądanym kierunku.

Zastosowanie tej zasady pomaga nam w osiągnięciu maksymalnych rezultatów, w najkrótszym możliwym czasie.

Skontaktuj się z nami

Coaching Team

 

Ryszard Kaczmarek


coach ICC, absolwent Politechniki Łódzkiej Wydział Mechaniczny, edukacje biznesową kontynuował we Francuskim Instytucie Zarządzania, przedsiębiorca z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży paliw płynnych i produktów ropopochodnych. Doświadczenie zdobywał na rynkach polskich jak i zagranicznych. W trakcie swojej kariery współpracował z największymi koncernami branży: Orlen, Lotos, Total, Shell, BP, Lukoil, Statoil, Neste.

 

 

Grzegorz Kowalski

coach ICC, ukończył UŁ na Wydziale Pedagogiki,  podyplomowe studia z Caochingu i Mentoringu w Biznesie na PŁ oraz Certyfikat International Coach ICC; posiada również tytuł MBA TVU London (UK) na Wydziale Zarządzanie Strategicznego; prowadził autorskie zajęcia na Wydziale Komunikacji Strategicznej w Marketingu w Polish Open University w Warszawie.  

Wcześniej zbierał doświadczenia zawodowe w obszarze badań marketingowych, wprowadzania nowych produktów na rynek, pozycjonowania i działań komunikacyjnych. Pracował m.in. dla Centertel, BAT, Bols, BP, Forbes, Heinz, Hyundai, Lotos SA, Nissan, NordGlass, PGNiG, Tauron, Whirpool czy z województwem Podlaskim.